Sekwencja powtórzeń kluczem do sukcesu

Sekwencja powtórzeń niczym mantra – „Chodź, obiadek, spacerek, aport…”

A co jeśli Ci powiem, że powtarzając ciągle w głowie pewne zwrotu zauważysz zmiany w swoim życiu? Tak wiem, my kobiety nie lubimy się powtarzać. To ciągłe niezrozumienie z drugiej strony i brak empatii, no cóż zdarza się ale teraz nie o to chodzi. Chodzi o swego rodzaju tresuje swojego umysłu, o powtarzanie mantry, którą sama sobie stworzysz i pracowanie na jej bazie. Ta sekwencja powtórzeń pozwoli Ci trzymać się rdzenia i w momencie, gdy nadejdą gorsze dni wrócisz na dobre tory. Bądź gotowa na gorsze dni to takie nastąpią, pytanie tylko kiedy.

Masz pieska? Co mu mówisz, gdy ma iść z Tobą na spacer albo, gdy chcesz by zrobił określoną czynność? Używasz określonych zwrotów. Pies często słucha się Ciebie i działa na automacie. Czas pewien automat wprowadzić w Twoim życiu. Nie chce byś była jak piesek i służyła komuś kto każe Ci coś zrobić, wręcz przeciwnie. Może to kontrowersyjne porównanie ale do takiego skojarzenia doszłam tworząc ten artykuł. Stwórz zwroty, które będziesz powtarzać codziennie jak mantra. Chcesz przykładu? Proszę bardzo.

Przykłady: „Idzie Ci bardzo dobrze, oby tak dalej. Dasz radę, jesteś bliżej celu niż kiedykolwiek. Do boju”. „Do dzieła! Wstawaj i walcz, od leżenia nic się samo nie zrobi. Jesteś mocna i dasz radę!”. 

Stwórz teraz swoją własną mantrę i powtarzaj ją sobie każdego dnia. Jeśli tego potrzebujesz to wydrukuj ją sobie i czytaj na głos. 

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *