Właściwa motywacja kluczem do sukcesu

motywacja kluczem do sukcesu
Właściwa motywacja kluczem do sukcesu

Jak się zmotywować?
Ach ta motywacja, wszędzie o niej głośno aż głowa pęka. Czy to konieczne by się motywować? Nie można tak po prostu sobie żyć, funkcjonować i co będzie to będzie? Według mnie nie. Motywacja to konieczność. Może dlatego, że jestem znana z tego, że potrafię się nieźle zorganizować i być skuteczną w działaniu motywację uważam ta sposób podtrzymujący moje działania. Bezpośrednio wpływa ona bowiem na efekty Twoich działań. Motywować można się samemu albo ktoś może to zrobić. Jak dla mnie pierwsza wersja jest dużo bardziej skuteczna bo długotrwała. Nie jest też powiedziane, że będzie trwać aż do końca życia i jeszcze na tym samym poziomie. Będzie się to zmieniać z biegiem czasu w zależności od tego co ciekawego będziesz chciała wprowadzić w swoim życiu.

Bez motywacji nie można żyć
Mocne słowa, ale prawdziwe według mnie. Uważam, że nawet jakbym miała fantastyczny plan i wszystko rozpisane w punktach od 1-100 to bez odpowiedniej motywacji ciężko by mi było wszystko zrealizować. Jeżeli pewne rzeczy przeciągnęłyby się w czasie trudno byłoby trzymać emocje na wodzy tak by finalnie nie rzucić wszystkiego w kąt. Nigdy, ale to nigdy nie wolno tak robić. Nie poddawaj się i nie rzucaj niczego w kat tylko dlatego, że masz chwilowy kryzys. Zostaw temat na trochę (kilka godzin, parę dni) ale wróć do niego i kontynuuj.

Teraz albo nigdy
Czego pragniesz w życiu? Masz jakiś cel? To rób tak by go zrealizować. Nie czekaj na lepsze jutro bo nie wiesz czy jutro nadejdzie. Codziennie nakręcaj się do działania powtarzając sobie jaki masz cel nadrzędny i, że
pomimo ewentualnych trudności dasz radę i dopniesz swego bo jesteś tego warta! To istotne by stale się mobilizować i nie podcinać swoich skrzydeł. To jak? Zaczynasz od dziś!?


ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I POBIERZ DARMOWY PDF

Co zyskujesz?
✔ aktualne informacje z bloga
✔ dodatkowe materiały (tylko dla osób zapisanych).
✔ możliwość wzięcia udziału w wyzwaniach 🙂 (tylko dla osób zapisanych)

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: http://bit.ly/pobierzPDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *