Wyzwanie: „Odkryj swoją kobiecość”

odkryj swoją kobiecość

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w 5-dniowym Wyzwaniu 🌷„ODKRYJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ” 🌷.

🔹Kiedy? 3-7.12.2018r.
🔹Jak można wziąć w nim udział? ➡ Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter .
🔹Jak będzie wyglądać wyzwanie? ➡ Codziennie przez 5 dni będziesz otrzymywać ode mnie wiadomość e-mail ze specjalnymi zadaniami. Dowiesz się o sobie więcej niż kiedykolwiek i staniesz twarzą w twarz ze swoim prawdziwym „ja” 👩

Poświęć 15 minut 🕘 (lub więcej jeżeli potrzebujesz) każdego dnia aby dowiedzieć się o sobie więcej niż do tej pory. Zaangażuj się a efektami będziesz zaskoczona.

CO ZYSKUJESZ?
Sięgniesz głęboko do zakamarków swojej pamięci i serca by dowiedzieć się o siebie więcej. Zyskasz klarowność by z pewnym planem pójść do przodu! Staniesz twarzą w twarz z prawdziwą Kobietą – Tobą! Wiem, że jesteś ambitna i dasz radę! Chcesz wziąć udział w wyzwaniu? Zapisz się na newsletter . Chcesz wziąć udział w wyzwaniu? Zapisz się na newsletter 👉

Serdecznie zapraszam! Start 3 grudnia 2018r.

16 thoughts on “Wyzwanie: „Odkryj swoją kobiecość””

    1. Dla kobiet poszukujących, pogubionych albo chcących się dowiedzieć o sobie czegoś innego 🙂 Każda z nas będzie go realizować w zasadzie po swojemu na „szkielecie”, który otrzyma. To fantastyczne 🙂 Na tacy nic nie dostaniesz, trzeba się trochę wysilić a wtedy rezultaty.

  1. Zapisałam się na wyzwanie: jestem ciekawa. Niestety pdf w ogóle mnie nie zainteresował, to taka uniwersalna uniwersalność – niestety nie powinno się radzić komuś ćwiczeń jeżeli się go nie zna lub nie ma kwalifikacji do tego.

    1. Proponuję możliwe rozwiązania i nie zmuszam nikogo do wykonywania jakiejś czynności. W każdej sytuacji trzeba dobrać rozwiązanie pod siebie i robić to z rozmysłem nie szkodzić zdrowiu. Jeżeli nie możesz ćwiczyć – nie ćwicz. Rób to co sprawia Ci przyjemność i nie szkodzi Ci.

Komentarze są wyłączone.