GDYBYM MOGŁA COFNĄĆ CZAS

gdybym mogła cofnąć czas

Naprawdę chciałabyś cofnąć czas? Sądzisz, że zmieniając przeszłość kolejne decyzje i w sumie Twoje życie nadal wyglądałoby tak samo?

 • Gdybym mogła cofnąć czas … nie kupiłabym tej sukienki, której i tak nie noszę a wtedy myślałam, że jest idealna dla mnie i będę ją nosić dość często.
 • … wcześniej zdecydowałabym się na konsultacje dietetyczne dzięki. Wówczas mogłabym się wcześniej dowiedzieć o tym co mogę a czego nie mogę jeść.
 • … pomyślałabym, że budowanie masy ciała nie trwa miesiąca ani dwóch i zaplanowałabym pewne działania i plany treningowe. Już dziś mogłabym powiedzieć, że moje ciało jest ukształtowane tak, że jestem z niego zadowolona.

 • Gdybym mogła cofnąć czas … nie poszłabym do tamtej fryzjerki, która zniszczyła mi moje włosy i musiałabym bardzo długo czekać aż mi odrosną i odżyją.
 •  … wybrałabym zupełnie inne studia, takie związane z moimi zainteresowaniami. Nie wiem tylko czy wtedy nauczyłabym się tego co na właściwie wybranych studiach i czy moja ścieżka zawodowa potoczyłaby się w ten sam sposób.
 • … wstawałabym wcześniej rano by ćwiczyć (przynajmniej w czasie letnim). Często wychodzi tak, że zaplanowany popołudniowy trening zostaje przesunięty z racji „gaszenia jakiegoś pożaru”

 • Gdybym mogła cofnąć czas … nie czekałabym tyle czasu i wcześniej złożyłabym wypowiedzenie. Nie wiem po co tyle zwlekałam i męczyłam się w firmie. I tak nie nie traktowano mnie poważnie, z szacunkiem i nie doceniano mojej pracy.
 •  … skonsultowałabym się z kimś kto doradziłby mi jak ugotować tą zupę ogórkową 🙂 Ziemniaki nie zdążyły się ugotować a ja dodałam już ogórki i zupa gotowała się o wiele dłużej. Człowiek uczy się na błędach.
 •  … zamiast narzekać, że koleżanka ma lepsze oceny ode mnie, zabrałabym się za naukę i była najlepszą wersją siebie. Od samego gadania nic się nie zmieni.

Gdybym mogła cofnąć czas … to nic bym nie zmieniła. Nie byłabym tą osobą, którą jestem teraz a życie wyglądałoby zupełnie inaczej i pewnie znów chciałabym zmienić przeszłość. Każdy ma swoje historie i chciałby cofnąć czas. A Ty co chciałabyś zmienić gdybyś mogła cofnąć czas?

8 thoughts on “GDYBYM MOGŁA COFNĄĆ CZAS”

 1. Z czasem człowiek rozumie, że nie warto niczego zmieniać, nawet gdyby była taka możliwość. Każde potknięcie też było potrzebne,

 2. Chyba naoglądałam się za wielu filmów, gdzie cofanie w czasie było głównym wątkiem. W życiu nie pomyślałabym o zmianie fryzjera lub kupieniu innego ubrania. W takich okolicznościach raczej celowałabym w WIELKIE SPRAWY, zmieniała świat, ingerowała w to, o czym dziś nawet nie myślę. A przynajmniej tak mi się wydaje 😛

 3. Idealne podsumowanie wpisu i zgadzam się z Tobą w 100% i chociaż każdy sobie czasami myśli ze mógłby zmienić to czy tam to. To właśnie te wydarzenia budowały Nas, nasza osobowosc i to jakimi ludźmi jesteśmy teraz.

 4. Są rzeczy, których żałuję, że ich nie zrobiłam. Ale kto wie…. gdyby wtedy zrobiła to może cala reszta potoczyłaby się inaczej i nie byłoby teraz tak dobrze jak jest?

 5. Nigdy nie miałam myśłi o cofaniu czasu. Każde doświadczenie kszatłowało kobietę, którą jestem. Ważne, jest aby ze swoich potknięć i porażek wyciągać wnioski i czerpać siłę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *