O mnie

Wstajesz rano i zastanawiasz się co dalej? Jesteś szczęśliwa ale pomimo tego czegoś Ci brakuje. Znasz to skądś? Te poranki powtarzały się przez jakiś czas zanim postanowiłam coś z tym zrobić. Znałam swoje mocne strony i zdecydowałam się je wykorzystać. Postanowiłam założyć blog dedykowany kobietom. Wyznaczyłam sobie cele i zaczęłam pracować nad swoją przyszłością. Chcę pomóc kobietom takim jak Ty po to byś była zorganizowana, skuteczna i bardziej pewna siebie.

Często słyszę: „Nie wiem jak się ogarnąć i zabrać do roboty”, „Nie mam na nic czasu, doba powinna się wydłużyć o co najmniej kolejne 24 h”, „Nie mam w sobie nic z kobiecości”, „Jestem gruba i nic się w tym fakcie nie zmieni”. A ja Ci pokażę, że dasz radę. Wchodzisz w to?

Cześć, jestem Sylwia i jestem zakręcona na punkcie planowania i organizacji. Każde zadanie jest dla mnie wyzwaniem i przewiduje ruchy do przodu niczym szachista 🙂

Uwielbiam wyznaczać sobie cele i śmiało do nich dążyć będąc sobą od początku do końca. Zobacz jak wykorzystuję sprawdzone przeze mnie sposoby na zawojowanie świata! Zapraszam na mojego kobiecego bloga!

Serdecznie zapraszam!

Sylwia!